© 2020-2022 Proudly created by Aleksander Lasek

Nowonarodzeni zespół muzyczny ewangelizacyjny chrześcijański gorzów

Rekolekcje o. James Manjackal - Ostrołęka 
26-28.07.2019

Rok temu w trakcie rekolekcji o. James zadał wszystkim uczestnikom pytanie: Kto z Was przeczytał całe Pismo Święte? Niewiele osób podniosło wtedy ręce. Dla nas było to bodźcem, który spowodował, że od roku codziennie, wspólnotowo czytamy Słowo Boże. Gdy tym razem ojciec powtórzył pytanie przepełniła nas radość, że mimo, iż nie zawsze jest łatwo, to trwamy i codziennie karmimy się Słowem Życia, a któregoś dnia i my wszyscy podniesiemy ręce ciesząc się, że przeczytaliśmy całe Słowo Chrystusa. 

 

Służba w takim towarzystwie to czysta radość, wyróżnienie i ogromny zaszczyt. Jesteśmy wdzięczni za zaproszenie - Grzegorz Żebrowski !

 

W myślach i sercach zostało najważniejsze wyzwanie, które postawił nam Jezus - być doskonałymi, jak nasz Ojciec jest doskonały, bo Jego wolą dla nas jest NASZA ŚWIĘTOŚĆ. 

 

Niech tak się stanie! Amen! 🙂

#Nowonarodzeni

 

Nowonarodzeni zespół muzyczny ewangelizacyjny chrześcijański gorzów  Nowonarodzeni zespół muzyczny ewangelizacyjny chrześcijański gorzów  Nowonarodzeni zespół muzyczny ewangelizacyjny chrześcijański gorzów

 

Nowonarodzeni zespół muzyczny ewangelizacyjny chrześcijański gorzów

 

Nowonarodzeni zespół muzyczny ewangelizacyjny chrześcijański gorzów

 

30 lipca 2019