11 czerwca 2024

Jak to się mówi, człowiek strzela, a Pan Bóg kule nosi. Tak też było z tym koncertem. My oddaliśmy strzał i zaplanowaliśmy koncert z Darkiem Malejonkiem, a Pan Bóg zrobił takie zamieszanie, że nieoczekiwanie dostaliśmy od Niego zupełnie inny scenariusz tego wydarzenia. Zagraliśmy z Tomkiem Budzyńskim. Ależ to był czad! Scena aż drżała od jego głosu! To było potężne zwiastowanie Dobrej Nowiny nie tylko śpiewem, ale i świadectwem życia, które złożył Budzy. Na scenie towarzyszyli nam niezawodni: 

Jakub Domański - trąbka;  Filip Szulc - saksofon, flet irlandzki;  Adam Kurek - puzon;  Krzysztof Ciesielski - bas;  Mariusz Smoliński - klawisze;  Daria Krzysztoń - Baran - skrzypce; Bartosz Baran - fagot.
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem jak wiele osób przyszło dać razem z nami świadectwo wiary - dla wszystkich uczestników tego koncertu największe ukłony do samej ziemi! Tylko tak postępując, trzymając się razem, wspierając, a nie siejąc wzajemną krytykę jesteśmy w stanie cokolwiek zdziałać - ABYŚMY BYLI JEDNO!!!
Bogu niech będzie chwała!!! Alleluja!!!

 

13.08.2023 - Dobry wieczór Gorzów z Budzym

Nowonarodzeni zespół muzyczny ewangelizacyjny chrześcijański gorzów

 © 2020-2022 Proudly created by Aleksander Lasek